verifone | برند شرکت وریفون - کارتخوان وریفون چیست؟ : ETI
خانه » verifone | برند شرکت وریفون – کارتخوان وریفون چیست؟
وریفون (verifone) یک شرکت چند

شرکت وریفون

وریفون (verifone) یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در کورال اسپرینگز (Coral Springs) ، فلوریدا قرار دارد و فناوری معاملات پرداخت الکترونیکی و خدمات با ارزش افزوده را در محل فروش فراهم می کند. وریفون (verifone) سیستم های پرداخت تجاری ، مشتری روبرو و سلف سرویس را به صنایع مالی ، خرده فروشی ، مهمان نوازی ، نفت ، دولت و بهداشت و درمان می فروشد. محصولات این شرکت از دستگاه های پرداخت الکترونیکی پوز (POS) تشکیل شده است که سیستم عامل ، نرم افزار امنیتی و رمزگذاری و نرم افزار پرداخت مجاز خود را اجرا می کنند و هم برای محیط های رو به مصرف کننده و هم برای مراقبت طراحی نشده اند.

محصولات وریفون

محصولات این شرکت انواع مختلفی از پرداخت ، از جمله کارتهای بدهی مبتنی بر امضا و شماره شناسایی شخصی (PIN) ، کارتهای اعتباری ، کارتهای شناسایی بدون فرکانس رادیویی ، کارتهای هوشمند ، هدیه پیش پرداخت و سایر کارتهای ارزش ذخیره شده ، پرداخت قبض الکترونیکی ، چک را پردازش می کند. مجوز و تبدیل ، ضبط امضا و انتقال منافع الکترونیکی (EBT).

خریدار وریفون

در سال 2018 ، شرکت وریفون (verifone) توسط شرکای فرانسیسکو به ​​مبلغ 3.4 میلیارد دلار خریداری شد. معماری این شرکت چندین برنامه کاربردی از جمله برنامه های شخص ثالث مانند کارت هدیه و برنامه های کارت وفاداری ، واجد شرایط بودن بیمه خدمات درمانی و ردیابی زمان حضور و غیاب را امکان پذیر می کند و به این سرویس ها اجازه می دهد بدون نیاز به گواهینامه مجدد در همان سیستم اقامت داشته باشند. اضافه کردن برنامه های جدید.

وریفون vx670

کارتخوان سیار وریفون vx670 متولد سال 2004 است و می توان گفت از لحاظ عمر کابوی دستگاه های وریفون آمریکایی در بازار ایران است.
در طبقه بندی خانواده وریفون در رتبه سوم قرار دارد اما به دلیل قیمت اقتصادی اش مشتریان خود را دارد.

وریفون (verifone) یک شرکت چند

وریفون 680

وریفون 670 از خانواده دستگاه های کارتخوان کشور آمریکایی است که به سختی وارد بازار ایران شد. این دستگاه نسبت به کارتخوان های مدل وریفون 670 و وریفون 675 بزرگ تر و وزن بیشتری دارد ، اما با صفحه لمسی خود بین آنها خودنمائی می کند.

وریفون vx675

کارتخوان سیار مدل وریفون-VX675 از سری دستگاهای کارتخوان سیار است که توسط سامانه تلفن همراه به شبكه بانكي متصل شده و تراكنش را با استفاده از سرویس های بستر GPRS انجام مي دهد. این محصول به صورت ریفر ارائه می‌گردد.

وریفون (verifone) یک شرکت چند

وریفون 520

در بازار ایران کارتخوان های زیادی با برند های متفاوتی دیده شده است. ویرفون 520 ، اولین کارتخوان با ظاهری متفاوت بود که وارد بازار ایران شد. بعد مدت کوتاهی کارتخوان وریفون 520 جیگاه بسیار عالی در بازار پیدا کرد و به پر یرفدار ترین کارتخوان تبدیل شد

خرید کارتخوان های وریفون با قیمت اقتصادی

لوازم جانبی کارتخوان های وریفون

سبد خرید

بستن
question

ورود

بستن

پیمایش به بالا