شرکت szzt

SZZT در سال 1993 تاسیس شد و در پارک صنعتی SZZT در شنژن ، چین واقع شده است ، که بیش از 110،000 متر مربع مساحت ساختمانی دارد و کل سرمایه گذاری بیش از 46 میلیون دلار است. بیش از 1800 کارمند ، سرمایه ثبت شده 35 میلیون دلار ، 22 شعبه و 172 دفتر خدمات در سراسر چین. SZZT Electronics در سال 2007 با کد بورس: 002197 در مرکز بورس شنژن شناخته شد.

به عنوان یک شرکت با تکنیک بالا در زمینه امنیت اطلاعات پرداخت مالی ، SZZT به عنوان یک عملیات کوچک شروع به کار کرد ، اما اکنون به یکی از تامین کنندگان پیشرو در چین تبدیل شده است. امروزه ، SZZT یکی از برترین تولید کنندگان محصولات ترمینال پرداخت مطمئن و سلف سرویس ، مانند: EPP (پین رمزگذاری پین) ، POS (نقطه فروش) و کیوسک بوده است.

 

SZZT برای بیش از 20 بانک داخلی ، بیمارستان ها و جوامع و همچنین مشتریان بین المللی در سراسر جهان ، کیوسک سلف سرویس را با انتخاب سفارشی فراهم می کند.

 
SZZT ks8210

کارتخوان سیار SZZT-ks8210 یک دستگاه کوچک و سیار است، که به شما برای دریافت مبلغ فروش محصولات یا خدمات از مشتری کمک می کند. این محصول برای شروع به کار  به کاغذ مخصوص  و سیم کارت نیاز دارد ، و با استفاده از دیتای سیم کارت با سرور مرکزی ارتباط برقرار می کند.

SZZT-KS8223

کارتخوان سیار SZZT-KS8223 از سری محصولات برند SZZT یک دستگاه با ابعاد متوسط و سیار است که به شما برای دریافت مبلغ فروش محصولات یا خدمات از مشتری کمک می کند. این محصول برای شروع به کار  به کاغذ مخصوص  و سیم کارت نیاز دارد و با استفاده از دیتای سیم کارت با سرور مرکزی ارتباط برقرار می کند.

خرید کارتخوان های szzt با قیمت اقتصادی

لوازم جانبی کارتخوان های szzt