!!دستگاه کارتخوان و درگاه بانکی بدون جواز کسب!!

بله!

عنوان این خبر صحیح است و یک شعار تبلیغاتی نیست! شما می توانید صاحب یک دستگاه کارتخوان بی سیم (سیار) شوید حتی بدون اینکه مغازه یا دفتر کاری داشته باشید یا حتی پروانه کسب یا مجوز فعالیتی داشته باشید.

احتمالاً شما هم این روزها در کنار بساط یا ماشین دست‌فروشان کنار خیابان عبارت «کارت‌خوان موجود است» را دیده‌اید و حتی ممکن است این عبارت شما را راغب کرده باشد که با خیال راحت و بدون نگرانی از همراه نداشتن پول نقد کافی چند کیلو انبه تازه بخرید و کارتتان را روی دستگاه کارت‌خوانی بکشید که نه به سیم برقی وصل است و نه به سیم تلفنی؛ اما چطور؟

شاید شغل شما به گونه ای باشد که با این مشکلات و سوالات از سوی مشتریان خود زیاد برخورد کرده باشید:

دستگاه کارتخوان سیار(بیسیم) ندارید؟

شماره حساب یا شماره کارت بدهید تا بعدا به حسابتون واریز کنم!

پول همراهم نیست و فقط عابر بانک دارم!

اگر یک کارتخوان بیسیم داشتید همین الان کارت می کشیدم

و…

و شغل شما به گونه ای است که نیاز دارید برای تسویه حساب های مالی خود و دریافت پول از مشتریان همیشه یک دستگاه کارتخوان سیار (بیسیم) همراه خود داشته باشید تا هم به صورت لحظه ای تسویه حساب مشتریان تان انجام شود و به زمان های بعد موکول نشود (که خود نیاز به پیگیری و حتی برخی مواقع نیاز به تماس های واقعا خسته کننده دارد) به خصوص که در این عصر همه افزاد بیشتر به جایی این که پول نقد همراه خود داشته باشند ترجیح می دهند تسویه حساب ها و خرید های خود را به صورت آنلاین یا از طریق دستگاه های کارتخوان و یا دستگاه های عابر بانک انجام دهند. و شاید هم دفعات زیادی برای گرفتن دستگاه کارتخوان سیار به بانک ها مراجعه کرده اید و با جواب های ناامید کنند بسیاری مانند جواب های زیر برخورد کرده باشید:

باید حتما پروانه کسب داشته باشید!

باید هم مغازه یا دفتر کار داشته باشید!

باید ثبت نام کنید و منتظر بمانید چون دستگاه بر اساس اولیوت واگذار می شود!

باید گردش حساب خوبی داشته باشید تا بتوانیم دستگاه کارتخوان بی سیم به شما بدهیم

باید مبلغ …. تومان به عنوان سپرده در حساب خود مسدود کنی.

و …..

مزایای این دستگاه ها:

قابل‌حمل بودن برجسته‌ترین ویژگی دستگاه‌های کارت‌خوان بی‌سیم است که برای کسب‌وکارهای مختلف می‌توانید مزایای زیادی داشته باشد.

بدون نیاز بودن به برق شهری هنگام استفاده ویژگی بارز این دستگاه‌ها است که به‌طور میانگین کارکرد آن‌ها به ۶ ساعت در حالت فعال و ۱۰ ساعت در حالت آماده بکار می‌رسد. دستگاه‌های کارت‌خوان بی‌سیم با باطری داخلی کار می‌کنند که توسط برق شهری قابل شارژ است.

این دستگاه‌ها معمولاً دارای کارت‌خوان داخلی هوشمند یا معمولی هستند و قابلیت خواندن اطلاعات کارت هم به شیوه معمولی و هم به شیوه غیرتماسی (Contactless) را دارند.

دارای سیستم شبکه بی‌سیم (WIFI) برای ارتباط با کامپیوتر هستند.

امکان اتصال به شبکه داخلی را دارند.

امکان اتصال به شبکه اینترنت از طریق GPRS را دارند.

معمولاً وزن سبکی دارند.

با این ویژگی‌ها باید هم خیلی‌ها جذب این دستگاه‌ها ‌شوند و برای داشتنش به دنبال کسب اطلاعات و پیگیری از بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت باشند. هدف از این گزارش هم همین است. اینکه درباره دستگاه کارت‌خوان بی‌سیم اطلاعات مفیدی به شما دهیم.

و مهمترین و بارزترین نکته همان طور که در عنوان مطلب نوشته شده است برای داشتن یک دستگاه کارتخوان سیار اصلا نیازی نیست که شما حتما یک مغازه یا دفتر کار داشته باشید یا پروانه و جواز کسب داشته باشید.

شانس درخونتون رو زده!!
فرصت رو از دست ندید!!

با ای تی آی بدون دردسر بانک را به خود نزدیک کنید.

فروشگاه فرصت ها