تاریخچه پرداخت نوین

شرکت پرداخت نوین، در سال ۱۳۸۵، با هدف گسترش شبکه و ارائه‌ی خدمات در حوزه پرداخت الکترونیک تأسیس شد. این شرکت در حال حاضر با مجوز بانک مرکزی و شاپرک (شبکه پرداخت الکترونیک کارت) با حدود ۲۰۰ نیروی ستادی، ۳۳ نمایندگی و بیش از ۷۰۰ نیروی پشتیبان در سراسر کشور، با تکیه بر تجارب پیشین و بهره‌گیری از دانش و فناوری‌های روز، خدمات و محصولات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

معرفی پرداخت نوین

شرکت پرداخت نوین آرین با هدف ارائه و گسترش شبکه بانکداری الکترونیکی در فروردین‌ماه سال ۱۳۸۵ تأسیس شد و پس از یازده ماه توانست عنوان بزرگ‌ترین دارنده شبکه پایانه‌های فروش را برای بانک اقتصاد نوین به ارمغان آورد. این شرکت با برخورداری از تجربه چندین ساله و دانش و تخصص مدیران و کارکنان خود، خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

خدمات پرداخت نوین

یکی از خدمات شرکت پرداخت نوین آرین در حوزه درگاه‌های اینترنتی است. این خدمت امکان پرداخت آنلاین وجوه مشتریان وب‌سایت‌های فروشگاهی عرضه‌کننده کالا و خدمات را فراهم می‌کند. مشتری پس از تکمیل مشخصات و مراحل انتخاب کالا از سایت وارد درگاه اینترنتی پرداخت نوین شده و به راحتی مبلغ خرید را آنلاین پرداخت می‌کند. این شرکت بر روی خدمات فروش نیز تمرکز دارد، این سیستم با قبول انواع کارت نقدی، هدیه و کارت‌های اعتباری در محیط مجازی اینترنت، براساس بستری ایمن و استاندارد، امکان ارائه انواع خدمات از جمله خرید اینترنتی، پرداخت قبوض، انتقال وجه داخلی، شتابی و … را به مشتریان ارائه می‌دهد.