تاریخچه فناپ

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)، با سرمایه‌گذاری گروه مالی پاسارگاد و هم‌گرایی جمعی از نخبگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مطرح کشور، با هدف تامین نیازهای گروه مالی پاسارگاد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در دی‌ماه ۱۳۸۴ تاسیس شد. هدف فناپ، در آغاز فعالیت خود طراحی و تولید راهکار بانکی بومی، با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که به عنایت خداوند محقق شد. فناپ پس از این موفقیت به‌تدریج حوزه‌ی کار خود را به دیگر پهناهای فناوری اطلاعات گسترش داد.

معرفی فناپ

فعاليتهاي صورت گرفته ي هلدينگ فناپ متشكل از بخشهاي كسب وكاري و شركتهاي گروه فناپ، به سه بخش اصلي “شهر هوشمند”، “شهروند هوشمند” و “سازمان هوشمند” تقسيم شده است. فناپ با ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های مالی، بانکی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها و شعبه های هوشمند تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح ملی شده است.

چشم‌انداز کاری فناپ

پیوستن به خانواده 2500 نفری فناپ را با خلق راهکارهای خلاقانه در مدیریت و اجرای پروژه های عظیم ملی و بین المللی حوزه های مالی، بانکداری، بیمه، تجزیه و تحلیل اطلاعات، هوشمندی کسب و کار(BI) ، امنیت شبکه ی اطلاعات و خدمات معاملات آنلاین بورس را تجربه کنید. از دیگر چشم‌انداز‌های فناپ, نظارت به عملکرد خدمات شهری، سلامت هوشمند، حمل و نقل هوشمند، مراکز داده و رایانش ابری، ساختمان هوشمند، خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، خدمات خرده فروشی بر بسترهای نوین، خدمات پرداخت خرد کیف پول الکترونیکی و سرمایه گذاری بر روی ایده ها می‌باشد.